«Нова українська школа: навчання через діяльність»

04.06.2026

Літо лише набирає обертів, а наші педагоги вже активно готують цікавинки для майбутнього навчального року.
Вчителька початкових класів нашого ліцею долучилася до роботи Літньої школи «Нова українська школа: навчання через діяльність», організованої Оксаною Снігур, консультантом ЦПРПП. Захід об'єднав педагогів та вихователів ГПД міста.
Під час роботи школи Ольга Савчук опрацьовувала сучасні підходи до організації навчального процесу, обмінювалася перевіреними кейсами впровадження НУШ та спільно з учасниками створювала простір для фахового зростання.
Такі зустрічі дозволяють не лише опанувати нові методичні знахідки, а й надихнутися досвідом колег, щоб зробити наступний навчальний рік ще цікавішим та ефективнішим для наших учнів. ✨