Завершуючи навчальний рік

30.05.2026

 Завершуючи навчальний рік, педагогічний колектив Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 зібрався разом, щоб відпочити, поспілкуватися та ще раз відчути силу нашої команди.

 
 Упродовж року ми системно працювали над згуртуванням колективу: щомісяця проводили командотворчі тренінги, розвивали культуру партнерства, взаємопідтримки та довіри. Адже сильний ліцей починається із сильної команди.
 
✨ Ця зустріч стала гарним завершенням року та результатом конструктивної співпраці адміністрації ліцею і профспілкової організації, об'єднаних спільною метою - створювати комфортне середовище для професійного розвитку, добробуту та ефективної командної взаємодії.
 
❤️ Щиро дякуємо профспілковій організації за підтримку, партнерство та турботу про колектив. Разом ми будуємо ліцей, у якому хочеться працювати, розвиватися та досягати успіху.
 
#ЧернівецькийЛіцей4 #ЛіцейЯкЕкосистемаМожливостей #КомандаЛідерів #Профспілка #ПедагогічнаСпільнота #РазомДоУспіху