Протидіємо булінгу разом: у нашому ліцеї пройшла вікторина «Гра на виживання»!
26.05.2026

Протидіємо булінгу разом: у нашому ліцеї пройшла вікторина «Гра на виживання»!
Кажуть, що найкращий спосіб вирішити конфлікт — це зрозуміти його правила та навчитися вчасно казати «стоп». Саме цим займалися учні нашого ліцею разом із фахівцями "SOS Дитячі Містечка".
Для підлітків провели надзвичайно важливу та інтерактивну вікторину «Гра на виживання», присвячену протидії булінгу та безпечним способам розв'язання конфліктів.
Емоції вирували, а обговорення були по-справжньому гарячими!
Головний месидж зустрічей: Школа — це простір, де кожен має почуватися безпечно. Булінг — це не норма, а будь-яку суперечку можна вирішити конструктивно, без агресії.
Дякуємо команді «SOS Дитячі Містечка» за крутий інтерактив, а нашим ліцеїстам — за щирість, командну роботу та готовність змінювати світ навколо себе на краще! Тішимося, що наше підростаюче покоління вчиться підтримувати один одного.

