«Ми – українці»

26.05.2026

Вихованці Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 стали переможцями етапу міжшкільних ігор «Ми - українці», що відбувся у Чернівецькому ліцеї №20 під керівництвом викладацького складу факультету фізичної культури, спорту та реабілітації. Захід проходив у рамках проєкту Чернівецького національного університету «Активна нація». Підготовку й супровід учнів забезпечив вчитель фізичної культури Максим Михайлович.
Учні взяли участь у 4 видах естафет, посівши на кожному етапі призове місце. За загальною сумою місць з усіх видів наш ліцей із відривом забрав золоті нагороди.
У складі команди переможцями стали: Данилова Катерина, Козьма Злата, Пернаровська Амалія, Алиєва Мадіна, Руснак Варвара, Олару Максим, Гримуд Іван, Бордіян Максим, Бордіян Денис та Галін Давид.
Вітаємо наших учнів із вдалим виступом та пишаємось спортивними досягненнями!