Вітаємо з чудовою перемогою!

20.05.2026

Вітаємо з чудовою перемогою!
16 травня у Чернівцях відбувся традиційний турнір з дзюдо, який об’єднав юних спортсменів, готових продемонструвати свою силу, витривалість та спортивний характер
Учениця 6-В класу Цемко Лінда, вихованка КДЮСШ (тренер — Ілля Паскарюк), продемонструвала відмінну підготовку, здобула перемогу у чотирьох сутичках та виборола почесне І місце
Щиро вітаємо Лінду з чудовим спортивним результатом! Бажаємо нових досягнень, яскравих перемог, наполегливості та підкорення нових вершин!
Пишаємось нашими талановитими учнями!