Танцюємо серцем – коли перемона має значення
17.05.2026

Танцюємо серцем - коли перемона має значення
На конкурсі DANCE REVOLUTION, який відбувся 10 травня у Чернівцях, команда DAVYDOVA CREW, до складу якої входять учениці Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 — Шароді Софія (10-Б клас) та Гавриш Юлія (6-Б клас), — виборола Гран-прі та грошовий приз у розмірі 10 000 гривень


Особливо цінним став вчинок після перемоги.
Тренерка Катерина Давидова та учасники команди вирішили передати виграні кошти команді Dar Team на лікування учениці 9-Б класу Тіни Данилюк, яка сьогодні бореться зі складною хворобою.
Тіна також була частиною цього танцювального клубу та виступала в іншій команді. Саме тому ця підтримка є особливо щирою та важливою

Щиро дякуємо команді DAVYDOVA CREW, тренерці Катерині Давидовій та всім дітям за небайдужість, людяність і велике серце.
Такі вчинки — про справжні цінності, дружбу та силу підтримки

