«Бережи себе на дорозі!»
14.05.2026
Діти у захопливій ігровій формі повторили правила безпечної поведінки на дорозі

, відгадували дорожні знаки

, брали участь в інтерактивних іграх та активно відповідали на запитання.
Під час зустрічі школярі отримали інформаційні буклети

«Бережи себе на дорозі», які допоможуть ще краще пам’ятати важливі правила безпеки.
Особливо приємним моментом стало нагородження найактивніших учасників світловідбиваючими елементами


«Засвітись на дорозі», адже бути помітним у темну пору доби — дуже важливо для безпеки кожного пішохода.


Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними, обережними та відповідальними на дорозі!
Безпека починається з кожного з нас!
