“Cambridge-Club” 037, Kyiv, UA

03.05.2024

Урочисте вручення сертифікатів представником Cambridge Club Україна відбулося 2 травня!Сьогодні у ліцей завітала Мартинюк Вероніка Адамівна - доктор філософії, доцент, керівник підрозділу підвищення кваліфікації авторизованого міжнародного екзаменаційного центру "Cambridge-Club" 037, Kyiv, UA
Подія, на яку із 16 березня, затамувавши подих, чекали учасники іспиту - 22 талановитих та кмітливих, юних знавців англійської мови, учнів 1-6 класів ліцею, а також їхні батьки та викладачі. Starters, Movers і Flyers - міжнародні іспити, розроблені Кембріджським університетом, перші та важливі сходинки в припідготовці до іспитів вищого рівня, які беззаперечно мотивують дітей до подальшого вивчення англійської мови ! Продемонструвавши високі результати, наші учні знову довели, що бути ліцеїстом - це гордість і можливість підкоряти нові вершини. Пишаємося !