Пітчинг бізнес-ідей Учнівського інноваційного бізнес-хабу

Пітчинг бізнес-ідей Учнівського інноваційного бізнес-хабу
3 квітня 2024 року у ККЗ «Чернівці» відбулася заключна зустріч в рамках Учнівського інноваційного бізнес-хабу, який проводився з метою об’єднання учнівської молоді та підприємців, науковців, фахівців у сфері бізнесу для реалізації креативних бізнес-ідей. І справді, впродовж двох місяців лектори, фахівці-практики бізнес-хабу ділились з його учасниками своїми знаннями, досвідом та лайфхаками, відповідали на запитання молоді Чернівецької територіальної громади та підтримували жвавий інтерес заохочувальними призами. Сповнені натхненням, участь у фіналі взяли більше 30-ти команд.
Команду Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 «Serenity Alliance» представляли наші неймовірні, наполегливі, харизматичні та цілеспрямовані учениці 10-А класу Чекан Дарина, Будзінська Яна та Гренюк Аріна. Приємно було спостерігати, як дівчата зростали впродовж цього часу, проявили неабияку зацікавленість та самостійність, не пропустили жодної зустрічі в рамках проєкту! На основі отриманих знань та скілів наші амбітні дівчата працювали над створенням власної бізнес-ідеї, дискутували щодо її сильних та слабких сторін, а також розмірковували над проблемами, які вони здатні вирішити. Неможливо не відзначити суспільну, екологічну та патріотичну значущість пропонованих дівчатами розробок – це і використання спеціального технічного оснащення для людей з обмеженими можливостями, і заміни електричних ліхтарів сонячними, і створення якісного англомовного контенту з метою популяризації Чернівців та окремих його об’єктів у міжнародному просторі.
Радіємо, що маємо таку свідому та прогресивну учнівську молодь!
Щиро бажаємо реалізації вашого потенціалу, всіх планів та задумів!
Висловлюємо вдячність організаторам та лекторам за таку чудову ініціативу та можливість участі!