«ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»
27.03.2024
Вчителі ліцею взяли участь у
проєкті «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Два дні плідної роботи та позитивних емоцій. Дякуємо тренерці Тетяні Фонарюк за досвід та позитив
![😀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png)
Проєкт реалізується ГС Освіторія спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні UNICEF Ukraine та Глобального партнерства заради освіти (GPE) і Уряду Японії в усіх регіонах України.