«ДІЗНайся: про дистанційне я змішане навчання»
27.03.2024
Весняні канікули - час перезавантаження
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Проєкт «ДІЗНайся: про дистанційне я змішане навчання» набирає обертів у Чернівецькій області
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Сьогодні після насичених вихідних тренінгову програму першого дня проєкту проходили вчителі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 та Острицької територіальної громади
![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Підсумки першого дня: новий позитивний досвід, насолода від спілкування, збагачення корисними практиками використання цифрових інструментів
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
Дякую всім учасникам тренінгу за позитивну атмосферу
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Проєкт реалізується ГС Освіторія спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні UNICEF Ukraine та Глобального партнерства заради освіти (GPE) і Уряду Японії в усіх регіонах України.