Буковинська команда учасників всеукраїнського етапу учнівських олімпіад готується до змагань

16.03.2024

З 5 по 15 березня у Чернівецькій області проходять тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Збори проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, результативної участі команди області на всеукраїнському етапі інтелектуальних змагань.
До зборів залучені переможці обласного туру олімпіад з української мови та літератури, математики, фізики, історії, біології, географії, астрономії, хімії, інформатики, інформаційних технологій, правознавства, румунської мови та літератури, мови іврит та єврейської літератури, польської мови та літератури.
Навчальні заняття для учасників проходять у онлайн- і офлайн-форматах. Проводять їх буковинські науковці, зокрема із Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського державного медичного університету, провідні педагоги області, фахівці Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.