![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
З 5 по 15 березня у Чернівецькій області проходять тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Збори проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, результативної участі команди області на всеукраїнському етапі інтелектуальних змагань.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
До зборів залучені переможці обласного туру олімпіад з української мови та літератури, математики, фізики, історії, біології, географії, астрономії, хімії, інформатики, інформаційних технологій, правознавства, румунської мови та літератури, мови іврит та єврейської літератури, польської мови та літератури.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Навчальні заняття для учасників проходять у онлайн- і офлайн-форматах. Проводять їх буковинські науковці, зокрема із Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського державного медичного університету, провідні педагоги області, фахівці Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.