«Cambridge Club, UA037»

Пишаємось спільними успіхами наших учнів та педагогів!
14 березня 2024 року Авторизованим екзаменаційним центром «Cambridge Club, UA037», Київ, Україна були проведені Міжнародні молодіжні Лінгвостудії, за участю експертів з Великої Британії, Латвії та Литви, а також експертів-науковців з міжнародною сертифікацією з України. Учениця 10-Б класу Влада Давня (вчитель Бойченко С. К.), зі своїм дослідженням «My Guide to a Very Best Self» увійшла в топ-3 найкращих проєктів, представлених в рамках заходу. Міжнародні експерти особливо оцінили високий рівень англійської мови Влади (С1), володіння матеріалом, логічність викладення інформації, актуальність і подачу результатів дослідження. Щиро вітаємо Владу з цим досягненням, бажаємо і надалі впевнено йти до своєї мети, всі виклики перетворювати на можливості, надихати і перемагати!