“NIKONOVA пекарня & кондитерська”

13.03.2024

Безпекова команда у рамках Проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі» в гостях у «NIKONOVA пекарня & кондитерська»!
Наскільки часто ми задаємо собі питання:
- Що необхідно для кращого розуміння теоретичного матеріалу?
Відповідь дуже проста: необхідно знання застосовувати на практиці!
Сьогодні, 12.03.2024,
‍‍‍‍‍ безпекова команда:
✅ спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ, Родіка Тіміш,
✅ рятувальниця Чернівецького районного управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, Олена Гаїна та
✅ учні Чернівецького багатопрофільного ліцею 4, разом із Жаною Шакун
✅ учні Чернівецької гімназії 18, разом із Оленою Білоконь
✅учні Чернівецької гімназії 7, разом із Світланою Бордіян
реалізувала безпековий майстер-клас «Наш друг Патрон».
Надзвичайно позитивна атмосфера та мотивуючий простір закладу дозволив повторити знання, які рятують життя.
Пригадали основні правила мінної та пожежної безпеки.
Дорослі та діти у цікавій інтерактивній формі спілкувалися із власницею пекарні, Галиною Ніконовою та її командою.
А далі відбулося захоплююче дійство:
разом із кондитерами виготовляли солодкі фігурки пса Патрона — найкращого пса-сапера.
Натхненні діти не тільки добре запам’ятали безпекові правила а й відобразили пса Патрона у своїх солодких виробах.
Всі учасники майстер-класу висловлюють щирі слова вдячності Галині Ніконовій та команді! Ви надзвичайні. Бажаємо Вам процвітання
Команда Проєкту, впевнена: навчатися можна цікаво і навіть, смачно