«Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі Буковини»

08.03.2024

Стратегічна сесія щодо цифровізації освітньої галузі на Буковині.
7 березня в Чернівцях відбувся обласний форум «Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі Буковини». У Культурно-мистецькому центрі імені І.Миколайчука для участі зібралися голови територіальних громад, начальники управлінь у сфері освіти, директори шкіл з усієї області. Також долучилися і представники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
Захід було організовано в партнерстві Чернівецької обласної військової адміністрації, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА та освітньої інформаційної системи EDDY.
Форум пройшов під гаслом «Майструємо крила для польоту в Мрію», який містить згадку про освітній застосунок «Мрія», анонсований Президентом України Володимиром Зеленським. Запуск платформи, схожої до системи «Дія», заплановано на 2024 рік.
Очільниця Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА Оксана Сакрієр проаналізувала стан цифровізації освіти на Буковині: забезпечення інтернет-доступу в освітніх закладах, використання електронних журналів, щоденників, роботу з освітніми інформаційними системами.
Приємно відзначити, що одним із запрошених спікерів на форумі була вчитель англійської мови Чернівецького багатопрофільного ліцею #4 Бойченко Софія, яка представляла досвід використання засобів ШІ в освітньому процесі.