«Інженерний тиждень – 2024»

Всеукраїнський інженерний тиждень 2024
Цього року ліцеїсти взяли участь у Всеукраїнському інженерному тижні, що проходив із 15 січня по 11 лютого 2024 року. «Інженерний тиждень» — це можливість для вчителів перетворити заклад на один тиждень на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.Захід «Інженерний тиждень – 2024» організовано ГО «Про.Про.Лаб» у межах програми TOLOCAR, що фінансується Федеральним урядом Німеччини (Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) за підтримки GIZ Ukraine, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Головною темою Інженерного тижня 2024 обрано САМОЗАРАДНІСТЬ.
За проведену роботу з цього питання, ліцей та активні учні відзначені організаторами Інженерний тиждень сертифікатами .