зустріч із письменницею Анастасією Нікуліною

26.10.2023

Сьогодні відбулась зустріч із письменницею Анастасією Нікуліною. Завдяки її розповіді діти дізнались про письменницьку діяльність, про шлях розвитку молодої письменниці та про значення творчості у житті людини.
Зустріч відбулась у форматі дискусії. Під час якої учні ознайомились із книгами авторки та персонажами. Дуже цінною була інформація про творчі пошуки письменниці та історію видання першої книги. Діти отримали корисний досвід та мотивацію для того, щоб займатися письменницькою діяльностю.
Вдячні талановитій Анастасії Нікуліній за знання, поради та класно проведений час.
Анастасія Нікуліна – письменниця, інста-блогерка, книжкова оглядачка, лауреатка міжнародних премій. Авторка книг «Відбій повітряної тривоги» (з Олександром Греховим), «Я іду шукати», «Більше нікому» (з Олегом Бакуліним), «Завірюха», «Зграя», «Сіль для моря» та «Викрадачі снігу».