Увага!!! Конкурс!!!

Увага!!! Конкурс!!!
Усім привіт!!! Усі ми знаємо, що читання дозволяє людині розвиватися. Людина, яка багато читає є цікавим співрозмовником.
Вона здатна досягти багато в житті, так як вміє красиво висловити свої думки.
Потрібно зробити фото з улюбленою книгою та виставити її в історії інстаграм, позначити сторінку ліцею та партнера конкурсу «Клуб сімейного дозвілля»
За кожну світлину ви отримаєте номер. У п'ятницю випадковим чином оберемо трьох переможців, які отримають книги від «Клубу сімейного дозвілля».
І найцікавіше ... призи:
Для учнів 1-4 класів - книга «Хроніки Нарнії». Історія про пригоди дітей у казковій країні Нарнії, де тварини можуть говорити, магія нікого не дивує, а добро бореться зі злом.
Для учнів 5-8 класів - книга «Ім'я вітру». Історія про юнака Квоте, якому призначено долею стати найвидатнішим магом, якого бачив світ.
Для учнів 9-11 класів - книга «Дюна». Роман про Галактичні імперії та молодого Пола Атріда, якого прагне знищити імператор та ворожі герцоги. Чи зуміє він вижити та змінити імперію?
Чекаємо на ваші світлини! Бажаємо успіхів!