Зустріч з благодійниками 🙌✔️🇺🇦

Зустріч з благодійниками 🙌✔️🇺🇦
5 вересня, в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. З нагоди цієї події у ліцеї відбулась зустріч учнівської молоді з благодійниками.
Ми вдячні представникам Чернівецького відділення Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат " NEEKA NEEKA Ukraine за інформацію про психологічну підтримку під час війни, а також за поради щодо комфортної взаємодії всіх учасників освітнього процесу.
Актуальними були поради волонтера Ігоря Логвінова Igor Logvinov . Учні дізналися як можна бути корисним на своєму місці, як емоційно підтримати воїнів та як знайти своє місце у громадській діяльності.
Надзвичайно приємно було бачити на зустрічі британського волонтера Стівена Мартіна Steve Martin. Ми вдячні пану Стівену за допомогу та підтримку, яку він та його друзі надають Україні.
Сьогоднішня зустріч показала, що учні ліцею свідомі, активні та мотивовані далі допомагати оточуючим 🇺🇦😊