У нашого прапора два кольори. Це кольори мужності, сміливості, працелюбності, чесності, героїчності, незламності, прагнення до свободи……..

23.08.2023

До проведення Дня Державного прапора України всі готувались по своєму. Хтось успіхами на фронті в лавах ЗСУ, хтось зустрів цей день успіхами на трудовому фронті. А маленькі українці, чиї батьки є працівниками АТ ЧЕРНІВЦІГАЗу, протягом декількох днів писали картини на патріотичну тематику. Сьогодні в освітньому просторі Чернівцігазу діти представили свої роботи. Серед них є роботи учениць нашого ліцею Єнькової Катерини (3-А клас) та Єнькової Анастасії (8-Б). Старання дітей було відзначено подарунками. А керівництво АТ ЧЕРНІВЦІГАЗу планує ще й організувати благодійний аукціон.
Дівчата, пишаємось вами!
Бажаємо, аби синьо-жовті стяги майоріли в усіх куточках нашої вільної держави.
З Днем Державного прапора України! Слава Україні! 🇺🇦