Участь в англійській олімпіаді та конкурсах

20.05.2023

З метою поглиблення знань та розвитку навичок учнів у галузі англійської мови, у нашому ліцеї щороку організовуються участі в англійській олімпіаді та конкурсах: На Урок, Всеосвіта, Гринвіч та інші. Ця подія стала важливим моментом і для учнів 6-В класу та надала їм додаткову мотивацію для досягнення високих результатів.
Учасники олімпіади проявили великий ентузіазм та дослідницький підхід до вивчення англійської мови. Вони показали високу мовну компетентність, широкий словниковий запас та граматичну точність, що свідчить про їхню вдосконалену мовну працездатність.
Підготовка до олімпіади включала інтенсивну роботу над усіма аспектами англійської мови, такими як читання, письмо, граматика, лексика та аудіювання. Юлія Олександрівна Краснопортко проводила тренувальні тести та різні інтерактивні завдання, щоб підготувати учнів до формату олімпіадних завдань та зміцнити їхні навички.
Участь в олімпіадах не лише розширила знання учнів, але й дала їм можливість випробувати свої здібності та змагатися з ровесниками з різних шкіл. Вони отримали цінний досвід, навчилися працювати в напруженому конкурентному середовищі та змогли проявити свої сильні сторони в англійській мові.
Ми пишаємося нашими учнями!