День цивільного захисту

17.05.2023

16 травня в ліцеї відбувся День цивільного захисту, організований з метою практичного закріплення теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Він розпочався із загальношкільної лінійки. До проведення заходу долучились працівники управління ДСНС України в Чернівецькій області та ювенальної превенції. Рятувальники нагадали ліцеїстам основні правила пожежної і мінної безпеки, розповіли правила безпечного відпочинку на природі та ознайомили із пожежно-рятувальним спорядженням, показали оснащення пожежного автомобіля, розповіли про роботу вогнеборців. У рамках 7-го Глобального тижня правил дорожнього руху, для учнів 7-х класів проведено бесіду «Правила дорожнього руху» . Для учнів 8-го класу спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Тіміш Родіка Яківна провела гру-тренінг "Коло безпеки" .
Згідно з планом Дня цивільного захисту класними керівниками для учнів 1-11-х класів проведено змістовні виховні заходи. Завершальним етапом була евакуація , де учні та вчителі практично продемонстрували підготовку з цивільного захисту населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.