«Душа села»

01.05.2023

Вітаємо Іванюк-Бизиль Евеліну, Майстрюк Єлизавету (2-А клас) та Курилову Марію, ученицю 3-В класу з перемогою в Міжнародному екологічному конкурсі «Душа села», обласний етап якого проходив на базі комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді". На обласний етап цього конкурсу було представлено понад 80 робіт. Серед них – три роботи наших учениць.
За підсумками та оцінкою журі обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села» було прийнято рішення:
Визнати абсолютною переможницею та нагородити дипломом учасницю обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»: Іванюк - Бизиль Евеліну, ученицю 2-А класу (керівник: Лясковська Тетяна) з роботою «Зацвітає полуниця, знову рідна хата сниться » - (кулон / сережки / браслет ) з бісеру.
Визначити призерами та нагородити дипломом ІI ступеня в номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів» Майстрюк Єлизавету, ученицю 2-А класу (керівник: Лясковська Тетяна) та дипломом ІII ступеня Курилову Марію, ученицю 3-В класу (керівник: Заєць Мар’яна).
Вітаємо, дівчата! Пишаємось вашими досягненнями. Успіхів та творчих досягнень!