“Моя улюблена англійська літера”

16.04.2023

"Інша мова — це інше бачення життя." (Федеріко Фелліні) У рамках тижня англійської мови у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 було проведено тематичні уроки з учнями 1-В та 4-В класів. Першокласники мали змогу проявити свою креативність у конкурсі "Моя улюблена англійська літера", а учні 4 класу брали участь у вікторині та виконували завдання на знання фонетики. Молодші школярі мали змогу перевірити свої знання та поповнити свою скарбницю знань новими словами та виразами. Тематичні уроки допомагають підвищити мотивацію учнів до вивчення англійської мови загалом та весело і з користю проводити час.
"A different language is a different vision of life"
(Federico Fellini)
As part of the week of the English language, thematic lessons were conducted with students of 1-B and 4-B classes at the Chernivtsi multidisciplinary Lyceum #4. First-grade students had the opportunity to show their creativity in the "My Favorite English Letter" contest, and 4th-grade students took part in a quiz and did some phonetics tasks. Students of primary school had the opportunity to test their knowledge and to learn some new words and expressions. Thematic lessons help to increase students' motivation to learn English in general and to have fun