“My crazy T-shirt”

14.04.2023

«Знати багато мов означає мати багато ключів до одного й того ж замка»,- Франсуа Вольтер, французький філософ.
Іноземна мова – це не просто навчальний предмет, це – скарбниця іншомовної культури. Зберегти й розвивати інтерес до вивчення іноземної мови – це мета кожного вчителя.
Учні 7А класу підготувалися до тематичного уроку “ My crazy T-shirt”, де презентували свої веселі футболки, розповідали звідки вона у них та захоплюючі історії пов'язані з ними. Під час цієї активності, учні вивчали нові слова та вирази на тему моди та одягу. Крім того, це завдання підштовхнуло учнів до самовираження та розвитку творчих навичок. Всі весело та пізнавально провели час.
"Knowing many languages means having many keys to the same lock" - Francois Voltaire, French philosopher.
A foreign language is not just an educational subject, it is a treasury of foreign culture. Maintaining and developing interest in learning a foreign language is the goal of every teacher.
Students of the 7A class prepared for the thematic lesson "My crazy T-shirt", where they presented their funny t-shirts, told exciting stories related to them. During this activity, students learned new words and expressions on the topic of fashion and clothing. In addition, this task encouraged students to express themselves and develop creative skills. Everyone enjoyed the lesson!