«Поради щодо здоров’я, або Здоровим бути модно!»

14.04.2023

В рамках тижня англійської мови в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 з учнями 6-Б класу було проведено урок «Поради щодо здоров’я, або Здоровим бути модно!». Діти створювали свій власний блог, де публікували інформацію щодо вагомих причин розпочати займатися спортом саме сьогодні, та представляли його своїм однокласникам. Для групової роботи було запропоновано обговорити, визначити та записати поради щодо здорового тренування, корисного харчування та проведення вільного часу з користю для здоров’я. Розгадували кросворди, створені самими дітьми та презентовані в класі. Також, розробляли меню та ділилися рецептами смачних і корисних страв. І все – звісно, англійської мовою! Бо це дійсно цікаво та здорово!
​As part of the English language week the lesson "Health Tips, or It is trendy to be Healthy!" was held with the students of grade 6. The children created their own blog, where they published information about good reasons to start up sports today, and introduced it to their classmates. For group work, it was proposed to discuss, identify and write down healthy training and eating tips, as well as ideas about spending free time with health benefits. We solved crosswords created by the students themselves and presented in class. We also developed a menu and shared recipes for tasty and healthy dishes. Learning English is the best decision you ever made! It is fun, exciting and motivating!