«Deutschland. Kennen. Lernen.»

09.04.2023

Країнознавство є невід’ємною частиною вивчення іноземних мов. Перший урок, та ще й дистанційний, – це не привід для нудьги або сну. Урок можна урізноманітнити за допомогою комп’ютерних технологій, тому учні 10-А класу активно попрацювали над цією цікавою темою. Спочатку «мозковий штурм», пригадуємо усі німецькомовні країни та їх розміщення на карті. А потім цікаві інтерактивні вправи, які допоможуть краще та швидше засвоїти лексику та найвайжливішу інформацію. Також на уроках німецької мови учні працюють із новим додатком «Deutschland. Kennen. Lernen.» від Goethe Institut. Лише навівши камеру смартфону на постер, який транслюється на екрані, учні легко та просто вивчають цікаві факти про Німеччину, зокрема клімат та ландшафт, що й було темою нашого наступного уроку. З додатком десятикласники працюють не лише на уроці, а й виконують завдання вдома, щоб закріпити матеріал та повторити лексику. Крокуємо в ногу з інноваційними теогнологіями та вивчаємо німецьку мову.
Der Stoff des Unterrichts ist gelernt, die Schüler sind zufrieden und die Lehrerin ist glücklich. Erweitern Sie Ihre Horizonten mit Deutsch.
#Deutsch#Landeskunde