“Cтворення на уроках англійської мови ситуацій захопленості навчальним матеріалом”

Прокладай шлях до розуму людини через її серце. (Ф.Честерфілд)
Вчителі англійської мови Чернівецького багатопрофільного ліцею N_4 поділились своїми шляхами до учнівських сердець на нараді на тему "Cтворення на уроках англійської мови ситуацій захопленості навчальним матеріалом" 07.03.2023. Розповідали про свій досвід та напрацюваннями педагоги Краснопортко Юлія, Барабаш Юлія, Кодіца Ольга, Козачук Галина, Атаманюк Вікторія та Гаврилюк Катерина. Було обговорено найефективніші прийоми та методи для захоплення та зацікавлення учнів; визначено особливості застосування інформаційно-комунікативних технологій та ігор, підбору цікавого навчального матеріалу, використання відео-, аудіо- та роздаткових матеріалів, а також побудови захоплюючого уроку. Окрему увагу було приділено цікавим домашнім завданням, які можна виконати у смартфоні, та креативним учнівським проєктам.
Наші вчителі показали свою творчість, прогресивність, велику самовіддачу на уроках та любов до своєї справи.

Make a way to a person's mind through their heart. (F. Chesterfield)
English language teachers of Chernivtsi Multidisciplinary Lyceum N_4 presented their ways to the students' hearts at our meeting on the topic "Engaging students in English lessons" 03/07/2023. Our teachers Yuliya Krasnoportko, Yuliya Barabash, Olga Koditsa, Galina Kozachuk, Victoria Atamanyuk and Kateryna Havryliuk spoke about their experience and achievements in this field. The most effective techniques and methods for boosting the students' enthusiasm for learning process were discussed; peculiarities of using information & communication technologies, games, selection of interesting educational material, use of video, audio and handouts, as well as construction of an exciting lesson were determined. Special attention was paid to interesting homework that can be done on a smartphone and creative student projects.
Our teachers showed their creativity, progressiveness, great dedication and passion for their work.