Мова – духовний код нації.
21.02.2023
Мова - духовний код нації. Українська мова – це те, що вирізняє нас з-поміж інших народів, формує світогляд та мислення. Мова показує, хто ми є насправді, якої землі діти, якої держави громадяни. Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Активно долучилися до цього свята учні ліцею
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Учні 5 – Г класу до Дня рідної мови підготували проєкт «Я люблю українську». Пізнавальною стала інтелектуальна гра "Знавці рідної мови" у 6-А класі. Цікаво пройшов захід «Мовний квіз» у 7- В класі. Учні 7-А класу пригадали багато цікавих та маловідомих фактів про українську мову та літературу, правопис, музичну культуру та Шевченкіану під час лінгвістичної гри «Мова єднає усіх». До Міжнародного дня рідної мови у 6-В проведено квест «Грамотій». Під час «Мовної толоки» учні 7-Б класу дізналися нові факти про рідну мову
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)