«Ангели пам`яті»
21.02.2023
У рамках вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї # 4 відбулися заходи: тематична книжкова виставка, класні години та Всесвітня тиха акція «Ангели пам`яті» з метою виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Дев’ять років потому ми продовжуємо боротьбу за свободу, яку розпочали майданівці.
Пам’ятаймо тих, хто поклали свої життя за Україну і наше майбутнє
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)