Перший адвент-календар

24.12.2022

В Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 створили перший адвент-календар. Цей шкільний адвент-календар приносив учням та їхнім вчителям задоволення кожного дня Адвенту, допомагаючи їм вести відлік до Різдва у захоплюючий та корисний спосіб. Вчитель англійської мови Юлія Олександрівна та наш педагог-організатор з виховної роботи Роксолана Любомирівна зробили підготовку до Різдва для наших учнів та вчителів захоплюючою та корисною, підтримуючи мотивацію до навчання та успіхів на уроці. Чому б не дозволити дітям розкривати кожен щоденний сюрприз? Чудова мотивація для гарної поведінки в класі. Деякі винагороди призначені для окремої дитини, а інші – для всього класу. Ідеально підходить для мотиваційного ранкового завдання, щоб зацікавити дітей під час зворотного відліку до Різдва.
В рамках цього інтерактивного різдвяного календаря для школи діти отримали такі подарунки, як:
- Можливість вибрати оповідання для прочитання класу.
- Вибір різдвяної пісні для прослуховування класом.
- 5 хвилин додаткового часу для гри для всього класу.
І багато інших чудових завдань.
Бажаємо вам щасливого, здорового та насиченого 2023 року!
We decided to create our first advent calendar in Chernivtsi multidisciplinary Lyceum No. 4. This School Advent Calendar gave the pupils and their teachers a treat each day of Advent, helping them count down to Christmas in an exciting and rewarding way. English teacher Yuliia Oleksandrivna and our teacher-organizer of educational work with children Roksolana Liubomyrivna made the build-up to Christmas exciting and rewarding for our students, whilst keeping them motivated to learn and do well in class. Why not let the children reveal each daily surprise? A great motivation for good classroom behavior. Some rewards are for the individual child and others are for the whole class. Perfect for a motivational morning task to keep children engaged and excited during the countdown to Christmas.
Within this interactive Christmas calendar for school, children had received such treats like:
- Being able to choose a story to be read to the class.
- Choosing a Christmas song for the class to listen to.
- Having 5 minutes extra playtime for the whole class.
And many more lovely tasks.
We wish you a happy, healthy, and fulfilled 2023!