Зустріч з учнями 11-х класів

24.12.2022

🎄Новорічні свята та зимові канікули - пора відпочинку та незабутніх вражень для учнів.
👩‍🏫Але для дорослих, спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі, відповідно плану спільних заходів на зимові канікули, це період особливої інформаційно-превентивної взаємодії з учасниками освітнього процесу.
👩‍✈️Спільно із старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій, Оленою Кав'юк Olena Kaviuk
Тематика зустрічей із учасниками освітнього процесу:
інформаційно – роз’яснювальна робота з питань виникнення небезпечних загроз травмування та шкідливих наслідків під час:
- екстремальних розваг та дозвілля;
- не дотримання правил дорожнього руху тощо.
Акцентували увагу старшокласників на відповідальності за правопорушення та безпеку в Інтернеті.
Важливо👍 заклади освіти Управління освіти Чернівецької міської ради отримали навчальні приладдя для удосконалення освітньої діяльності в укриттях. Допомогу надала міжнародна організація Save the Children в Україні!
Спільними зусиллями дбаємо про безпеку наших дітей!
Долучайтеся до наших спільних заходів!