«Протидія сексуальному насильству»

05.12.2022

Починаючи з вересня 2022 року у Чернівецькій ТГ впроваджується Всеукраїнський пілотний Проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі/Вихователь безпеки».
Мета Проєкту: створити безпечне освітнє середовище, удосконалити знання та навички всіх учасників освітнього процесу з питань власної та колективної безпеки.
Проєкт реалізують спільно:
📍спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Родіка Тіміш
📍учасники освітнього процесу пілотних закладів освіти
📍СЮП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області
📍ГУ ДСНС у Чернівецькій області
Спільний захід з учнями 11-го класу Чернівецький багатопрофільний ліцей №4 провели: старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області, Olena Kaviuk та інспектор сектору ЮПЧРУП ГУНП в Чернівецькій області
Проведена бесіда, тренінгові вправи з теми «Протидія сексуальному насильству» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Діти все частіше стикаються з «дорослими» проблемами. Нерідко – наодинці, без захисту та підтримки. Вільний доступ дітей до інтернету створює небезпечні ризики для безпеки дітей.
Після заняття старшокласники надали зворотний зв’язок. Усі діти визнали – така інформація дуже важлива для них.