День подя́ки

25.11.2022

День подя́ки — свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу і переважно пов'язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Цьогоріч учні 5 В класу доєдналися до святкування та зазирнули у минуле! Учні із задоволенням брали участь в іграх та цікавих завданнях!Бути вдячним – означає любити і бути щасливим! Адже, світ, наповнений вдячними людьми, – це місце, де кожен з нас хотів би жити та творити!

Thanksgiving is a holiday with a long history, celebrated in many countries of the world and mostly associated with the end of agricultural work. This year, 5th grade students joined the celebration and looked into the past! Students took part in different games and interesting tasks! World filled with grateful people is a place where each of us would like to live and create!