«Вибухонебезпечні предмети: ризик, який може коштувати життя»

06.11.2022

Напередодні у рамках пілотного Проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» на базі Чернівецький багатопрофільний ліцей 4 Чернівецької міської ради відбувся
Урок безпеки для учнів старшої школи з теми «Вибухонебезпечні предмети: ризик, який може коштувати життя».
Спільно із спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Родіка Тіміш до проведення Уроку долучилися:
Головне управління ДСНС в Чернівецькій області, в особі, Віктора Михалко та
Рота обороны МТЦК и СП, в особі Едуарда Жумиги
Урок відбувся відповідно до Плану спільних заходів щодо організації та здійснення просвітницько-превентивних заходів із забезпечення безпечного освітнього середовища
Учні та педагоги мали можливість ознайомитися їз вибухонебезпечними предметами на прикладах комплектів тренажерів з системою лазерного симулятору двостороннього контакту: жилетом тактичним, електронною гранатою Ф1, електронним пристроєм «Міна протитанкова» зовнішніми елементами макету МОН-50.