«Вибухонебезпечні предмети: ризик, який може коштувати життя»
06.11.2022
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Урок безпеки для учнів старшої школи з теми «Вибухонебезпечні предмети: ризик, який може коштувати життя».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Спільно із спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі
Родіка Тіміш до проведення Уроку долучилися:
Головне управління ДСНС в Чернівецькій області, в особі, Віктора Михалко та
Рота обороны МТЦК и СП, в особі Едуарда Жумиги
Урок відбувся відповідно до Плану спільних заходів щодо організації та здійснення просвітницько-превентивних заходів із забезпечення безпечного освітнього середовища
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Учні та педагоги мали можливість ознайомитися їз вибухонебезпечними предметами на прикладах комплектів тренажерів з системою лазерного симулятору двостороннього контакту: жилетом тактичним, електронною гранатою Ф1, електронним пристроєм «Міна протитанкова» зовнішніми елементами макету МОН-50.