«Сигнали й порядок оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій»
05.11.2022
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f4c6.png)
02.11.2022
Відповідно до Плану спільних заходів щодо організації та здійснення просвітницько-превентивних заходів із забезпечення безпечного освітнього середовища в пілотному закладі освіти
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Захід проведено спільно із
начальником відділу запобігання надзвичайних ситуацій по місту Чернівці,
Павлом Власюком та за участі
Станіслава Балдіна
Запам’ятайте
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
Для привернення уваги передається попереджувальний сигнал «Увага всім»: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у записі мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.
Тривалість звучання попереджувального сигналу становить 3-5 хвилин.
Після нього починається трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації із супроводженням інформації жестовою мовою та/або субтитруванням, якщо вона є голосовою, або ж аудіокоментуванням – якщо візуальною.