Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

29.10.2022

Учні 5-А, 5-В, 6-В та 7-А класів Чернівецького ліцею №4 мали унікальну можливість відвідати Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Для майбутніх студентів, вчителі нашого ліцею організували екскурсію перлиною міста під час якої діти мали можливість оглянути кафедри та аудиторії, настінні розписи, іконостас та інші пам’ятки архітектури.
За більш ніж 130 років свого існування будівлі не втратили свого чару.
The pupils of 5-A, 5-V, 6-V and 7-A of Chernivtsi Lyceum No. 4 had a great opportunity to visit Yuriy Fedkovich Chernivtsi National University.
For future students, the teachers of our lyceum organized a tour to the pearl of the city, during which the children had the chance to see the departments and auditoriums, wall paintings, iconostasis and other architectural monuments.
For more than 130 years of its existence, the building has not lost its charm and greatness.