Зустріч активної молоді із начальником Чернівецької обласної військової адміністрації

17.10.2022

13 жовтня відбулась зустріч активної молоді нашого краю із начальником Чернівецької обласної військової адміністрації  Русланом Запаранюком. Зокрема, цю зустріч відвідали президент УС Таран Анна і педагог-організатор Голембйовська Роксолана Чернівецького багато профільного ліцею 4.

«Дуже ціную все, що ви робите, чим займаєтесь, вашу участь у волонтерській діяльності. Важливо, щоб молодь була творчою, креативною, енергійною, ініціативною. За Вами — сьогоднння та майбутнє нашої країни”, — сказав Руслан Запаранюк.

Буковинську молодь цікавлять  всі сфери і процеси - від економіки до освіти. Крім обговорення різних питань, у найактивніших представників молодіжної спільноти була можливість задати будь-які питання Руслану Запаранюку.

Ми, учнівська молодь, й надалі будемо прагнути і робитимемо все для покращення та розвитку учнівського життя в громаді.
Дякуємо за можливість комунікації та співпраці з посадовцями! Далі тільки більше!