Всеукраїнський день бібліотек

01.10.2022

Працівники Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка провели разом із учнями 7-Б класу цікаву зустріч, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек, та запросили на літературне побачення відому буковинську поетку Олену Логінову.
Поезії у виконанні популярної поетки, спогади, поради поетам-початківцям, безліч цікавих юнацьких запитань та пропозицій закружляли присутніх в яскравому серпантині вражень. Неабияку цікавість у ліцеїстів викликала розповідь Олени Логінової про початок літературної діяльності, про те, як до неї приходять поетичні рядки, що надихає та які теми чи сюжети зачіпають її душу. Викликали захоплення поезії, присвячені мамі, вірші про перше кохання та, звісно, патріотичні строфи.
Зустріч залишила по собі піднесений настрій та надихнула юнь на творчі пошуки.

The workers of the Chernivtsi Regional Universal Scientific Library named after Mykhailo Ivasyuk conducted an interesting meeting with the students of the 7th grade, dedicated to the All-Ukrainian Library Day, and invited the famous Bukovyna poet Olena Lohinova to a literary meeting.
Poetry performed by a popular poetess, memories, advice to novice poets, many interesting questions and suggestions from young people whirled the audience in a bright serpentine of impressions. Lyceum students were very interested in Olena Loginova's story about the beginning of her literary career, how poetic lines come to her, what inspires her, and what topics or subjects touch her soul. Poetry dedicated to mom, poems about first love and, of course, patriotic stanzas were admired.
The meeting left behind an uplifted mood and inspired youth to creative pursuits.