Вітаємо нового президента ліцею!

Вітаємо нового президента ліцею!
23 та 26 вересня відбулись вибори президента ліцею, новообраним президентом стала Анна Таран учениця 10-А класу. Також після виборів сформувалася нова команда учнівського самоврядування «Офіс президента».
Отож вітайте нашу команду: Прем‘єр-міністр: Никифорук Ангеліна, 9-В клас. Прес-секретар: Семеген Анастасія, 9-Б клас. Міністр освіти: Болгар Олександра 10-А клас. Міністр здоров’я та спорту: Биндю Альбіна 10-А клас. Міністр культури та дозвілля: Павлюк Каріна 10-А клас. Міністр інформації: Мазур Данило 10-А клас. Міністр дисципліни та порядку: Перепелюк Софія 10-А клас. Міністр» Милосердя» Шевченко Анастасія 9-Б.

Бажаємо Анні наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми дуже раді бути частиною організації школи, надіємось, що цей рік буде для всіх учнів цікавим та корисним.