Всесвітній день туризму

27.09.2022

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня. Головною його метою є популяризація туризму, усвідомлення його суспільної значущості для світової спільноти, зміцнення внутрішньо- та міждержавних зв’язків.
Щороку це свято присвячується різній тематиці, і в 2022 році в цей день піднімається актуальна для нашого народу тема – переосмислення туризму.
«День туризму» у ліцеї цьогоріч був присвячений закріпленню знань та навичок з орієнтування на місцевості. Учні взяли участь в проходженні міні-маршрутів – за поданими азимутами, з використанням магнітних та електронних компасів. Колективи 8 А та 10 А класу прослухали інструктаж та встановлювали намет на шкільному стадіоні.
Також на уроках географії діти змогли вивчити (6 Б та 8 Б) та повторити (11 А,11 Б), що означає орієнтування на місцевості та які його найпоширеніші способи.
"Один день подорожі змінює більше, ніж рік вдома" !!!
Подорожуйте, бо "рух – це життя"!

World Tourism Day is a holiday celebrated annually on September 27. Its main goal is the popularization of tourism, awareness of its social significance for the world community, and strengthening of intra- and interstate ties. Every year, this holiday is dedicated to a different theme, and in 2022, on this day, a topic relevant to our people - the rethinking of tourism - will be raised.
"Tourism Day" at the lyceum this year was dedicated to consolidating knowledge and skills in local orientation. Pupils took part in mini-routes - according to the provided azimuths, using magnetic and electronic compasses. 8 A and 10 A listened to the instruction and set up a tent at the school stadium.
Also, during the geography lessons, the children were able to learn (6 B and 8 😎 and repeat (11 A, 11 😎 what orientation to the area means and what are its most common methods.
"One day of travel changes more than a year at home" !!!
Travel, because "movement is life"!