Проєкт «Вихователь безпеки»

01.09.2022

1 вересня 2022- День Знань, ознаменувався стартом пілотного Проєкту «Вихователь безпеки» на теренах Чернівецької територіальної громади.

“Вихователь безпеки” - проєкт МВС, МОНУ, НПУ, Ювенальної поліції, ДСНС за підтримки UNISEF стартував в Україні 11 листопада 2021 року.

На базі НАВС у серпні 2022 року навчання /практична складова та квест-завдання/ пройшли 17 спеціалістів.
 На дистанційній платформі НАВС навчання /теоретичний блок питань/ триває до 09.09.2022 року.

«У обов’язки "вихователя", зокрема входить проведення профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, пропагування здорового способу життя, інформування спеціальних служб про негативні явища у школі».

У пілотних закладах освіти м. Чернівці сьогодні відбулася презентація Проєкту:

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовіщі, Тіміш Родіка Яковлівна, консультант Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників

Керівництво ГУНП в Чернівецькій області:

Начальник Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Синжерян Ален Валентинович

Начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області підполковник поліції Басараб Микола Миколайович

Заступник начальника з превентивної діяльності Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області підполковник поліції Кушнір Олександр Васильович

Старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області лейтенант поліції Кав'юк Олена Василівна

Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області старший лейтенант поліції Мойса Юлія Дмитрівна.

Керівники закладів освіти:
Чернівецький багатопрофільний ліцей 4 Чернівецької міської ради, директор, Починок Анжела Іллівна

Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №30, В.О. директора, Скрипник Ірина Дмитрівна

Формат зустрічей із учасниками освітнього процесу:
 урок безпеки в учнями
 навчальне заняття представників ювенальної превенції з учнями
 спілкування з педагогічними працівниками
 обговорення наступних спільних дій із керівництвом закладів освіти
 інтерв’ю з керівниками УЮП, спеціалістом з безпеки в освітньому середовіщі, керівниками закладів освіти.

Нам довірили творити нову сторінку славетної історії нескореної країни. Це гідна та відповідальна місія: безпека дітей понад усе!

Велика вдячність колективам пілотних закладів освіти за сміливість та підтримку актуальних Проєктів!

Разом до Перемоги!
Спільними зусиллями!

На Буковині запрацював проєкт Національної поліції України«Вихователь безпеки» © Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/bezpechna-gromada/na-bukovini-zapraczyuvav-projekt-naczionalnoji-policziji-ukrajinivixovatel-bezpeki/