Навчальна сесія НПП «Інтелект України»

28.06.2022

Наш ліцей багато років безперервно й успішно втілює в освітній процес ідеї і завдання НПП «Інтелект України» з легкої руки вчительки початкових класів, вчителя-методиста Харченко Алли Михайлівни.

В червні 2022 року вкотре стартувала Літня школа для вчителів ЗЗСО Буковини, які з 1 вересня 2022 року розпочнуть працювати у 1 класі, у 5 класі  та для вчителів, які викладатимуть ЯПС у 2 класі  за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Навчальну сесію для слухачів проводили  вчителі  Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Боднар Ірина Миколаївна (початкові класи),  Шакун Жанна Василівна й Андрух Юлія Олександрівна ( вчителі математики).

For many years, our lyceum has been continuously and successfully embodying in the educational process the ideas and tasks of NPP "Intellect of Ukraine" with the help of primary school teacher, teacher-methodologist Kharchenko Alla Mikhailovna. In June 2022, the Summer School for teachers of ZSSO Bukovyna started again, which from September 1, 2022 will start working in 1st grade, 5th grade and for teachers who will teach IPS in 2nd grade on the scientific and pedagogical project "Intellect of Ukraine". The training session for students was conducted by teachers of Chernivtsi Multidisciplinary Lyceum №4 Bodnar Iryna Mykolayivna (primary classes), Shakun Zhanna Vasylivna and Andrukh Yuliya Oleksandrivna (maths' teachers).