Онлайн зустріч з Амбасадоркою Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

11.05.2022

11 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч учнів 11-А класу Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 з Амбасадоркою Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Павлюк Анною. Темою розмови було висвітлення актуальної проблеми про необхідність здобуття вищої освіти як цінності сучасного українця, її роль у формуванні особистості та професіонала своєї справи. Зокрема, було зроблено акцент на тому, що ЧНУ – один з найстаріших в Україні класичних університетів, де працює 12 факультетів та 2 навчально-наукових інститути. Університет проводить набір на навчання на близько 100 освітніх програм.

On May 11, 2022, an online meeting of 11-A class students of Chernivtsi Multidisciplinary Lyceum № 4 with the ambassador of Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University Pavliuk Anna took place. The topic of conversation covered the topical issue of the need to obtain higher education as a value of modern Ukrainians and its role in shaping their personality and professionalism. In particular, emphasis was placed on the fact that CHNU is one of the oldest classical universities in Ukraine, with 12 faculties and 2 educational and research institutes. The university recruits for about 100 educational programs.