Лист-подяка

19.01.2022

Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток талановитих дітей. Участь у предметних олімпіадах – яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю.
Найвищі досягнення з англійської мови показала учениця 8-Б класу Волошина Евеліна та необхідно відзначити вагомий внесок вчителя англійської мови Краснопортко Юлію Олександрівну за систематичну підготовку переможців на міжнародних олімпіадах та всеукраїнських конкурсах.
Щиро дякуємо вчителям за вкладену працю, батькам – за таких розумних дітей, а Евеліні бажаємо досягти ще вищих результатів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку!

One of the priority tasks of a modern school is to create conditions that ensure the identification and development of talented children. Participation in subject competitions is a bright indicator of effective work with gifted youth.
8-B class student Evelina Voloshyna showed the highest achievements in English. It is necessary to note the significant contribution of English teacher Yuliia Oleksandrivna Krasnoportko for systematic training of winners at international competitions and all-Ukrainian competitions.
We truly thank the teachers for their work, the parents for such smart children, and we wish Evelina to achieve higher results in education, new creative achievements, harmonious, spiritual and physical development!