#TheClimateConnection

Climate action: school video competition 2021

В межах програми #TheClimateConnection Британська Рада оголосила результати конкурсу проєктів соціальної дії з питань клімату (COP26).

Ця глобальна програма включає напрямок, присвячений діям щодо клімату та екологічній стійкості у викладанні та навчанні англійської мови, що називається "Дія щодо зміни клімату у мовній освіті".

Краснопортко Юлія Олександрівна разом із учнями 9-Б класу взяли участь у конкурсі у прагненні поділитися тим, що відбувається на передовій боротьбі зі зміною клімату в мовній освіті. У партнерстві з Оксфордським словником англійської мови вони також дізналися більше про походження мови, пов’язаної з кліматом.

Результати цього дослідження будуть використані для публікації звіту, що висвітлює глобальні зусилля для того, щоб зробити наше навчання англійської мови більш екологічним, сприяти відповідальності щодо навколишнього середовища, а також стимулювати стійкість. Збережемо нашу планету разом!

Today’s teachers are empowering the next generation of climate leaders to change the world. There’s never been a more important time for young people to engage in climate action.

To mark the United Nations climate conference COP26, our students joined the global conversation. We did for short video submissions from our school about the great climate change work taking place at schools and communities. This competition is brought to us by the British Council. Climate Change is a shared challenge that affects us all and we can tackle it together. Our students can inspire more young people through the story of what they and their environment heroes are doing to change the world.
Congratulations to Yuliia Krasnoportko and her 9th grade students !