Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Криворожаночка”

20.12.2021

18-19 грудня 2021 року у м. Кривий Ріг відбувся ювілейний 20-й Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Криворожаночка". Турнір зібрав понад 300 учасників з семи областей України, Молдови і Словаччини. У складі команди, що представляла місто Чернівці виступала учениця 7а класу Чорней Аліна та здобула 2 місце. Вітаємо і бажаємо подальших перемог!

On December 18-19, 2021, the jubilee 20th All-Ukrainian Rhythmic Gymnastics Tournament "Kryvorozhanochka" took place in Kryvyi Rih. The tournament gathered more than 300 participants from seven regions of Ukraine, Moldova and Slovakia. As part of the team representing the city of Chernivtsi was a student of 7a class Alina Chorney and she won the 2nd place. Congratulations and we wish you further victories!