Всесвітній день комп’ютерної грамотності

02.12.2021

Щороку у другий день грудня людство відзначає Всесвітній день комп’ютерної грамотності (World Computer Literacy Day). Вперше подія була проведена у 2001 році.

Наші учні мають чудову нагоду починаючи з 2-го класу опановувати широкі знання на уроках інформатики. Це дає їм вільний доступ до навчання цифрової грамотності, заохочення ефективно користуватися комп’ютерною технікою та отримувати  глобальну комп’ютерну обізнаність.

Цей день відмінний привід освоїти нові можливості, а також допомогти розібратися в них тим, хто цього потребує, адже володіння мінімальним набором знань допоможе полегшити життя в сучасному світі IT- технологій.

Вчителі інформатики Руснак Марія Тодорівна та Скрипничук Наталія Сергіївна пройшли  національний тест на платформі Дія.

Every year on the second day of December, humanity celebrates World Computer Literacy Day. The first event was held in 2001. Our students have a great opportunity from the 2nd grade to master extensive knowledge in computer science lessons. This gives them free access to digital literacy training, encourages the effective use of computer technology and global computer awareness. This day is a great occasion to explore new opportunities. Computer science teachers Rusnak Maria Todorivna and Skrypnychuk Natalia Serhiivna passed the national test on the platform "Diia"